Web Tasarım

Daha fazla müşteriye ulaşmanın harika yolu 1: Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım aslında bir web sitesinin ziyaretçiler tarafından görünen yüzünün hazırlanmasıdır, ancak günümüzde bir web sitesinin baştan sonra tamamının yapılıp hazırlanması amacıyla da kullanılmaktadır. Bir web sitesinin olmazsa olmaz kuralları ve ihtiyaçları vardır. Web Tasarım dediğimizde ise tüm bunları günümüzde kapsamış olur. Web sitelerinin çalışır hale gelmesi için en temel koşullar; Domain(Alan Adı), Hosting(Barındırma Alanı) ve Web Sitesinin belirli kodlar ile hazırlanmış olan dosyaları. Tüm bunları birlikte etkili olarak hazırlayıp kullandığımızda bir web sitesini aktif olarak kullanıyor oluruz. Ziyaretçilerimiz bizi hemen ziyaret edebilir ama hemen internette görünür veya bulunur olamayız. Bunun için bir takım çalışmalar yapmak gerekir.

Web Tasarımın Faydaları

Erişilebilir

Zaman Tasarrufu

Akılda Kalıcı

Düşük Maliyet

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bir web sitesi yaptırdığınızda 7 Gün 24 Saat çalışan ve dünyanın her tarafında erişilebilen bir işyerine sahip olursunuz. Ve buna her ay yüksek kiralar vermeniz gerekmeden sahip olursunuz.

Web sitesi yaptırmanın maliyetleri web sitesinin içeriği ile doğru orantılı olarak azalır veya artar. Biz fiyatlandırmamızı adil ve etik olması amacıyla sabit bir proje başlangıç ücreti üzerine sayfa başı ücret olarak hesaplıyoruz. Böylece 5 sayfa tasarımı yaptıran müşterimiz ile tek sayfa tasarımı yaptıran müşterimize aynı fiyatı vererek yanlış bir fiyat politikası izlemiyoruz.

Doğru web sitesini yaptırmanın en kolay yolu tecrübeli bir ajansla çalışmaktır. Biz size 10+ yıllık deneyimimiz ile profesyonel web sitesi tasarımlarını hazırlamayı taahhüt ediyoruz.

Bunu bu soru için 3 gruba ayırabiliriz ancak sadece bunlar için değil daha bireysel sebepler içinde farklı maddeler kendiliğinden oluşabilmektedir.

  • 1: İşleriniz büyüyor ve artık kabuğunuzdan sıyrılıp mahallenizde ya da şehrinizde hizmet vermek yerine tüm TÜrkiye'ye veya tüm Dünya'ya hizmet vermek istiyorsanız.
  • 2: Bölgenizde rakiplerinizin önüne geçmek ve her yerde siz daha çok bulunur ve erişilebilir olmak istiyorsanız
  • 3: Hizmetlerinizi daha iyi anlatmak ve kurumsal bir imaj yaratmak istiyorsanız
bir web sitesine sahip olmak sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir.

Web sitesi ile daha fazla müşteriye ulaşmak hem çok kolay hemde bir o kadar zordur. Doğru bir strateji kurmak ve reklamlar, tanıtımlar ve aktif paylaşımlar yaparak Google'da daha üst sıralara yerleşerek yeni müşterilere erişebilirsiniz.

Web sitesini seçmek en önemli konudur. Hatta öyle ki bir önce ki soruda cevapladığım zor kısımlardan biriside web sitesinin seçimidir. Çünkü yeni teknolojiler ile hazırlanmamış olan bir web sitesi Google tarafından itibar kazanamaz ve üst sıralara çıkması çok zor olur. Bir web sitesini seçerken en önemli konu başlıkları; Hızlı açılması, Görsel Uyumluluk, Tüm tarayıcılar ve Cihazlar ile uyumlu olması (Responsive) gibi başlıklar altında en önemli faktörleri toplayabiliriz.

Sorularınız mı var? Tüm soru ve sorunlarınız için size destek vermeye hazırız.

Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası açığız!

Destek Hattımız 0286 501 6503
Hemen Ara

0

+ WEBSİTESİ

0

+ MUTLU MÜŞTERİ

0

+ PROJE

0

YILLIK DENEYİM