Logo Tasarımı

Marka bilinirliği oluşturmanın harika yolu 1: Logo Tasarımı

Logo Tasarımı Nedir?

Logo Tasarımı; işletmenizin/şirketinizin görsel ismi olarak nitelendirilirse yanlış bir tabir olmaz. Yaptığınız veya yapacağınız tüm çalışmalar Logonuzu marka yapmak ve o Logoyu müşterileriniz her gördünde sizi hatırlayacaktır.
Böylece siz müşterilerinize yeniden satış yapmak istediğinde önceki aldığı hizmetin/ürünün kalitesini hatırlayacak ve sizi yeniden tercih etme olasılığı gözle görünür oranda artacaktır.
Yeni müşterilerinize Ürün/Hizmet satmak istediğinizde logonuzun kalitesi yapılan araştırmalara göre önemli bir yer edinmektedir.

Logo Tasarımının Faydaları

Kolay Hatırlanma

Sadakat ve Güven

Marka Bilinirliği

Yeniden Etkileşim

Logo Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli bir Logo Tasarımı ile müşterileriniz için daha akılda kalıcı olursunuz ve marka bilinirliğiniz artmış olur.

Logo tasarımı maliyeti yapılacak tasarım seçeneği sayısı ve revize sayısına göre farklılık göstermekle beraber 250₺ - 1500₺ arasında değişmektedir.

Doğru ve Etkili bir Logo tasarımının renklerinin uyumlu, çiziminin vektörel ve birden fazla platformda uygulanabilir olması olması gerekmedir. Ayrıca hem dijital hem basılı mecralara uygun renk dönüşümlerinin olmasıda gerekmektedir.

Logo tasarımı bir işletmenin ve markanın temel yapı taşıdır. Tüm bu çalışmalardan önce Logo Tasarımının yapılması en önemlı konudur. Aslında yaptığımız tüm çalışmalar ve tüm referanslarınız sizi şahıs ya da şirketinizi değil Şirket isminizi ve Logonuzu marka yapar.

"Doğru Logo Tasarımı nasıl olmalıdır?" sorusunda belirttiğim kriterlere uygun olan ve ek olarak görsel hitabet ve dikkat çekebiliyorsa etkili bir logo tasarımını olduğunu gösterebilmektedir.

Sorularınız mı var? Tüm soru ve sorunlarınız için size destek vermeye hazırız.

Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası açığız!

Destek Hattımız 0286 501 6503
Hemen Ara

0

+ WEBSİTESİ

0

+ MUTLU MÜŞTERİ

0

+ PROJE

0

YILLIK DENEYİM