Kurumsal Kimlik Tasarımı

Marka bilinirliği oluşturmanın harika yolu 2: Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Kurumsal Kimlik Tasarımı; Logonuz ile birlikte yapılan bir takım matbu ve diğer basılı materyallerin grubuna verilen isimdir. Bu çalışmanın amacı müşterilerinize ya da müşteri adaylarınıza Fatura, Makbuz, Zarf, Antetli Kağıt, Kartvizit ve Cepli Dosya gibi ürünleri verdiğinizde gözünde kurumsal ve güvenilir bir imaj yaratmaktır.
Müşterilerinin gözünde kurumsal imaj oluşturan firmaların satış oranlarında artış izlenmiştir. Bununla birlikte marka bilinirliğinize ve yeniden pazarlama faaliyetlerinize de ekstra faydası olacaktır.

Kurumsal Kimlik Tasarımının Faydaları

Kolay Hatırlanma

Sadakat ve Güven

Marka Bilinirliği

Yeniden Etkileşim

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kaliteli bir Kurumsal Kimlik Tasarımı ile müşterileriniz için daha akılda kalıcı olursunuz ve marka bilinirliğinizi de arttırmış olursunuz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı maliyeti belirlenirken Logo Tasarımının yapılacak olup olmaması, tasarlanacak materyallerini sayısı ve çeşitleri gibi seçenekelere göre özel olarak belirlenmektedir. Logo Tasarımı ve Matbu tasarımlarının olduğu ortalama bir kurumsal kimlik çalışması 600₺'den başlayan fiyatlar ile yapılmaktadır.

Adındanda anlaşılacağı üzere Kurumsal Kimlik firmanızın kimliği yerine geçecektir. Bu yüzden en azından bir Logo Tasarımınızın olması ve sonra ki ilk aşamada kurumsal kimlik tasarımınıza sahip olmanızı öneririz.

Kurumsal Kimlik Tasarımını seçerken dikkat etmeniz en önemli konu tasarımın bir konsept üzerine hazırlanmış olmasıdır.

Sorularınız mı var? Tüm soru ve sorunlarınız için size destek vermeye hazırız.

Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası açığız!

Destek Hattımız 0286 501 6503
Hemen Ara

0

+ WEBSİTESİ

0

+ MUTLU MÜŞTERİ

0

+ PROJE

0

YILLIK DENEYİM