E-Ticaret Sitesi

Daha fazla müşteriye ulaşmanın harika yolu 2: E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-Ticaret sitesi standart bir web sitesinden farklı olarak müşterilerinizin sizinle herhangi bir temas kurmadan satışını yaptığınız ürünleri çok hızlı bir şekilde satın alabilme imkanı sunar. E-Ticaret siteleri yüksek güvenlik ve sürekli geliştirilen ve geliştirilmesi gereken, kolay kullanılabilir, birden fazla ödeme yöntemini bünyesinde barındıran, kargo seçenekleri sunan bir yazılım ve tasarım altyapısıdır. Bir E-Ticaret sitesi kurduğunuzda en temel olarak bunların olması gerekmektedir.
Ziyaretçilerinizi satışa dönüştürmek için ise ürünlerin doğru listelenmesi, kategori ayarlarını iyi yapılması ve görsellerin ürünü iyi anlatması en önemli kriterlerdir.

E-Ticaret Sitesinin Faydaları

Yeni Müşteriler

7/24 Açık İşyeri

Marka Bilinirliği

Düşük Maliyetler

E-Ticaret Siteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret siteniz olduğunda müşterilerinize dilediği zaman dilediği ödeme yöntemiyle dilediği ürünü alma fırsatı vermiş olursunuz. Siz çalışmadığınız zamanda da size satış yapma imkanı sunar.

E-Ticaret paketi satın alırsanız 2021 yılı için paket fiyatları ortalama 1800₺ ile 7250₺ arasında olacaktır. Özel bir yazılım yaptırmayı tercih ettiğinizde bu rakamların yaklaşık 2 katına çıkması çok olasıdır. Bu çalışacağınız yazılım firmasına göre farklılıklar gösterecektir.

E-Ticaret sitesinin seçimini yaparken kullanımın kolay ve alışverişi zorlaştırmayan, ürün ve satın alma bilgilerinin net olduğu, ödeme seçeneklerinin olduğu ve kargo seçeneklerinin olduğu bir E-Ticaret sitesi tercih etmek sizin için doğru bir seçim olacaktır.

E-Ticaret sitesine sahip olmak için belirli bir kriter yoktur. Günümüzde yeni girişimler sadece E-Ticaret olarak bile faaliyete başlayabiliyorlar. Hatta günümüzün popüler konularından Drop Shipping ile stoksuz E-Ticaret dediğimiz yöntem ile ürüne direkt sahip olmadan dahi E-Ticaret yapılabiliyor.

Bir E-Ticaret sitesine sahip olduktan sonra Google Alışveriş Reklamları, Facebook Katalog ve bunun gibi birden çok reklam seçeneği ile tanıtımlarınızı yapıp müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

E-Ticaret sitesini seçerken dikkat etmeniz gerekenler; yüksek güvenlik ve sürekli geliştirilen ve geliştirilmesi gereken, kolay kullanılabilir, birden fazla ödeme yöntemini bünyesinde barındıran, kargo seçenekleri sunan bir yazılım ve tasarım olması gereken en temel özellikleridir.

Sorularınız mı var? Tüm soru ve sorunlarınız için size destek vermeye hazırız.

Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası açığız!

Destek Hattımız 0286 501 6503
Hemen Ara

0

+ WEBSİTESİ

0

+ MUTLU MÜŞTERİ

0

+ PROJE

0

YILLIK DENEYİM