Dijital Pazarlama

Daha fazla müşteriye ulaşmanın harika yolu 3: Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Nedir?

En temel olarak dijital pazarlama, Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi internet üzerinde tanıtma ve satışa dönüştürme faaliyetlerinin tamamına denilebilir. Günümüzde standartlaşan bir takım platformlar üzerinden gerçekleşiyor. Bunların bazıları ise Google Adwords, Google Arama Motoru Optimizasyonu, Facebook ile Sosyal Medya Reklamcılığı, Diğer Sosyal Medya PLatformları ve Çeşitli farklı alanlarda ki diğer platformlar.
"Reklamın iyisi kötüsü olmaz" sözü ölçümlenemeyen platformlar için belki doğru olabilir. Ama günümüzde reklamın iyisi de kötüsüde olur. Çünkü artık reklamlar ölçümlenebiliyor. Eğer kötü bir erişime sahipseniz malesef kötü bir reklama sahipsiniz. Bunun için Dijital Pazarlama faaliyetlerini etkili ve doğru bir strateji ile yapmak en önemli konudur.

Dijital Pazarlamanın Faydaları

Segmentasyon

Marka Bilinirliği

Yeniden Pazarlama

Düşük Maliyetler

Dijital Pazarlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama ile işletmenizi yeni müşterilere ulaştırır ayrıca daha önce sizi incelemiş ya da sizden alışveriş yapmış müşterilerinize de yeniden pazarlama yaparak satışlarını arttırabilirsiniz.

Maliyetler sektörünüze ve rekabetinize göre değişmektedir. Bu maliyetler Sosyal Medya ve Google üzerinde ağırlıklı olmak üzere yapılacağından dolayı teklif stratejisine dayalı maliyetler oluşmakta ve sizin maliyetlerinizde buna göre belirlenmektedir.

Daha önce yapılan çalışmalarda erişim ve tıklama oranlarını talep ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ile ilgilenen ziyaretçiye ilgilendiği konuyla ilgili reklamlar gösterilmektedir. Bu yüzden Dijital Pazarlama konvansiyonel ve geleneksel reklamcılık modellerinden daha doğru ve etkili sonuçlar vereceği için her zaman ilk önceliğiniz olması gerekmektedir.

Etkili kampanya tasarımları ve iyi bir teklif stratejisi izleyerek en iyi dönüşümü elde edebilirsiniz.

Sorularınız mı var? Tüm soru ve sorunlarınız için size destek vermeye hazırız.

Hafta içi her gün 09.00 - 18.00 arası açığız!

Destek Hattımız 0286 501 6503
Hemen Ara

0

+ WEBSİTESİ

0

+ MUTLU MÜŞTERİ

0

+ PROJE

0

YILLIK DENEYİM